Rozpoczęcie działalności gospodarczej firmy WIECZOR-NET z siedzibą w Oleśnie miało miejsce w kwietniu 2007 roku. W latach, przed rozpoczęciem działalności gospodarczej, specjalizowałem się w zakresie łączności radiowej oraz tworzeniu sieci komputerowych i internetowych dla potrzeb służb specjalnych, tj: Państwowej Straży Pożarnej na terenie powiatu oleskiego i Pogotowia Ratunkowego dla powiatu oleskiego i kluczborskiego. Zaprojektowanie i wykonanie w/w sieci umożliwiło utworzenie Powiatowego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, które działa po dzień dzisiejszy.

W następnym roku zostanie rozszerzona działalność o sprzedaż części elektronicznych, sprzedaż komputerów oraz serwis sprzętu elektronicznego i komputerowego. W kwietniu 2007 roku wychodząc na przeciw wzrastającemu zapotrzebowaniu na Internet, powstała nasza pierwsza niewielka sieć komputerowa z dostępem do Internetu. Z naszej usługi dostępu do Internetu mogą korzystać mieszkańcy miejscowości Dobrodzień oraz przygotowywana jest sieć komputerowa z dostępem do internetu w miejscowościach Zębowice i Radawie.

Naszym celem jest osiągnięcie maksymalnej sprawności i wydajności sieci oraz poprawie-nie kontaktu pomiędzy nami a klientem. Uruchomiona niedawno Strona Internetowa www.wieczor.net.pl umożliwia łatwą komunikację z Klientem.

Przygotowaliśmy także dla Państwa dodatkowe taryfy internetowe, dzięki którym będzie można łatwiej dostosować indywidualne wymagania odnośnie połączenia, a także zadbać o stronę finansową swojego portfela. Staramy się, aby w przyszłości każdy posiadacz komputera w Dobrodzieniu mógł skorzystać z taniego i o przyzwoitych parametrach dostępu do internetu. Na dzień dzisiejszy najtańszą ofertą jest dostęp do sieci za cenę od 30,- zł do 50,- zł brutto. Mamy nadzieję i dokładamy starań, aby w niedalekiej przyszłości cenę tą można było jeszcze obniżyć o kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt procent.Z poważaniem WieczorNet